Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

Yeni iPhone 5 Modeline Ait Olduğu İddaa Edilen Kasa ve Kamera Parçaları İnternete Sızdı

Apple’ın piyasaya sürülecek olan 5 hakkında en detaylı sızma işlemi gerçekleştirildi. Yeni gövdesinin ön ve arka kasa parçalarına ait parçaları konu içerisinde görebilirsiniz. Yeni modeli 3.95 inç olabileceği ihtimali konuşulurken 4.1 inçlik örneği gerçekten kafa karıştırıyor. Bu durumda iki kafa karıştıran boyutlar ortaya çıkıyor.

Parçalara bakıldığında telefonda ciddi büyüme görülmekte. Tasarımda arka kasada aliminyum bir bölme bulunmakta, yeni tasarım oldukça ilginç duruyor açıkcası. Alt kısımda ise daha küçük bir konnektör büyük ihtimalle Thunderbolt girişi ve kulaklık girişi göze çarpıyor. Kulaklık girişi altta olması ne kadar memnun eder kullanıcıyı orasını ilerleyen zamanlarda görücez. Resimlerde göründüğü üzere alt kısımda daha büyük bir hoparlör kullanılmış.

Macumorsun internete verdiği diğer parçalar ise  Home tuşu, ön ve arka kamera parçalarına ait. Ön ve arka parçalarının tam olarak belirlenmediğinide belirtmişler ayrıca. Home tuşu ve ön kamera bileşeninin diğer iPhone’lardan daha belirgin olduğunu gösteriyor.

Aşağıdaki resimlede ’ında ekran boyutlarının büyüdüğünü görüyoruz.

Bir diğer ipucu Yeni iPad’in tanıtımında Tim COOK’un 2012 yılının çok farklı geçeceğini söylemesi, Apple’ın değişikliklere gideceğini belirtmesi de oluyor.

İşte o görüntüler!

  

   

ulaş kaygusuz (11)
Etiketler:
~ Google'da Ara