Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

Temple Run: Brave

, bildiğiniz gibi kısa sürede çok büyük başarı yakaladı. Geçtiğimiz günlerde ’ın yeni oyunu ‘: Brave’ Appstore’da yerini aldı.

’in imzasını taşıyan bu oyunun hikayesini şöyle anlatalım. ’in yeni animasyon filmi Brave için özel olarak geliştirilen yeni Temple Run, İskoç kralının özgürlüğüne düşkün, okçuluk meraklısı kızı Merinda’yı kontrol ediyoruz. Mordu adlı ayıdan kaçmaya çalıştığımız oyunda İskoç ormanlarında yol alıyoruz. Temple Run dinamiklerinin genel yapısının korunduğu oyunda alışık olduğumuz oyun içi içeriklere de yer veriliyor, ek olarak okçuluk hünerlerimizi de sergileyebiliyoruz. Orijinal Temple Run oyunun devam niteliğinde olmayan Brave, animasyon filminden lisanslı karakterlerde sunuyor.

Oldukça başarılı grafiklere sahip Temple Run: daha önce söylediğimiz gibi Disney/ firmasının yeni animasyon filmi için özel olarak geliştrilmiş. Ücretsiz olarak yayınlanan Temple Run’ın aksine 0,99$’lık fiyat etiketi ile satışa sunulan yakında Android versiyonu da çıkacak olan Temple Run: şu an AppStore ‘da 0.99$ ‘dan satışa sunuluyor.

Temple Run Brave Satın Al

Oyundan görüntüler:

Oyunu AppStore’dan satın alıp indirebilirsiniz.
Temple Run Brave Satın Al

temple run brave indir (343), temple run brave android indir (94), temple run brave ücretsiz indir (86), temple run brave download (61), brave animasyon indir (50), temple run brave bedava indir (42), android temple run brave indir (32), temple run brave ücretsiz (25), temple run brave (21), temple run hikayesi (18)
Etiketler:
~ Google'da Ara