Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama

Çoğu kişinin bilmediği uygulamaları vardır, hemde bu bilmediğiniz uygulamalar işinize yarayacak uygulamalar olabiliyor. Sizlere,yararlı olabileceğini düşündüğümüz, kullanışlı 4 adet uygulaması tanıtacağız.

1-

Bu uygulama sayesinde İstanbul’da bulunan lokanta, kafe, bar, yeme içme, spor aktivitelerinizi yapılabilecek yerleri çabucak bulabiliyorsunuz. Son günlerde çıkan İstanbul Şehir Rehberi uygulaması İstanbul’lular için gerçekten çok yararlı bir uygulama.

Uygulamadan kareler:
   

Uygulamayı ücretsiz indirin:

2- Ollaa

, akıllı telefonlar için yeni bir Sosyal Ağ’dır. Tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen Ollaa; kişisel bilgilerinizi, fotoğraflarınızı, ne yediğinizi, ne satın aldığınızı, izlediğiniz filmleri, oynadığınız oyunları ve bunun gibi bir sürü şeyi rahatlıkla paylaşabileceğiniz yeni bir Sosyal Ağ. Ollaa’nın diğer özelliği ise Paylaştığınız içerikleri eşzamanlı olarak Facebook ve Twitterda yayınlaması.

Uygulamadan kareler:
     

Uygulamayı ücretsiz indirin:

3- .

Evinizi, işyerinizi veya herhangi bir yeri boyatacaksınız fakat ne renk olacağına hiç kimse karar veremiyor. Her zamanki gibi iPhone devreye giriyor. Mimar Benim, uygulaması sayesinde rahatça boyanacak renkleri bulabilirsiniz. Filli Boya tarafından geliştirilen Mimar Benim adlı uygulama, Filli boya’nın renk seçenekleriyle evinizi boyayabilirsiniz.

Uygulamadan kareler:
   

Uygulamayı ücretsiz indirin:

4-

Adından’da anlaşıldığı gibi, bu uygulama boş olan yerleri dokunarak element vb. şeyler getirmenizi sağlıyor. Oyunun mantığı bir nevi Minecraft gibi işliyor. Her yeni bölümünde yeni şeyler tasarlayarak, yeni şeyler keşfetmek. Örneğin toprak ile suyu karıştırıp çiçeklerin veya ağaçların oluşmasını sağlayabiliyorsunuz. Oyun’u aşağıdaki AppStore linkinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyundan kareler:
  

Uygulamayı ücretsiz indirin:

iphone os 6 yükleme (270), elma boyama (78), iphone tavsiye uygulamalar (20), iphone 4s uygulama tavsiye (11)
Etiketler:
~ Google'da Ara
  • http://www.teknodaktilo.com Faik Emre YILMAZ

    Mimar benim çok hoşuma gitti hemen indiriyorum :)

  • Cem Güzeloğlu

    Mimar Benim’i indirip kullandım. Baya eğlenceli oldugunu soyleyeblrm:)) tavsiye ederm…