Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

iPhone 5 Dayanıklılık Testi

Daha önce çıkmış olan iPhone, iPad, iPod gibi ürünleri çeşitli testlere maruz kalmıştı. O testlere bir yenisi daha eklendi. piyasaya sürüldükten hemen sonra üzerinde testler yapılmaya başlandı bunlardan bir taneside iFixYouri tarafından yapılan dayanıklık testi oldu. Aşağıya eklemiş olduğumuz videoda iPhone 5’in en sağlam ve en dayanıklı iPhone olduğunu söyleyebiliriz.

Test eden ekibin tarafsız olduğunu düşünüyoruz, bu kadar acımasızca kim bırakır ki yüksekten telefonu?

Bu testte iPhone 5 ekran çizilmelerinede maruz kalıyor. Ucu sivri maddelerle yapılan bu testtende başarılı bir şekilde geçiyor. Yeni iPhone bu dayanıklık testinden başarılı bir sonuçla çıkıyor. Yeni iPhone defalarca yere düşmesine rağmen çalışmaya devam ediyordu. Daha önce piyasaya çıkmış olan iPhone’lar bu teste girmiş olsalardı, paramparça olabileceğini düşünüyoruz.

Yazının başındada söylediğimiz gibi iPhone 5’in bugüne kadar çıkmış olan en sağlam ve en dayanıklı iPhone olduğunu düşünüyoruz. Apple yine başarılı bir cihaza imza atmış gibi gözüküyor.

İşte o dayanıklılık testi:

iphone 5 (143), iphone 5 dayanıklılık testi (39), iphone 5 dayanıklılık (18), iphone 5 sağlamlık testi (18)
Etiketler:
~ Google'da Ara
 • ahmet eyvel

  bu ne yaa ne biçim video koymuşsunuz başlamadan bitiyo :D

  • http://www.okansaglam.com.tr Okan SAĞLAM

   Video yüklenirken sorun oluşmuş, değiştirildi kusura bakmayın. :)

 • DEMİR

  IPHONE LERİN CAMLARI ÇIZILMEZ KOLAY KOLAY ‘ HELİKOPTER CAMI ÇÜNKİ’ AMA YİNEDE KAZADA FALAN JİZİLME EĞİLME BOZULMA OLABİLİR , MERAK ETTİĞİM 2 -3 BİNE SATARLAR BE KARDEŞİM TİTANYUMDAN YAPIN VEYA DARBELERE DAYANIKLI YAPSANIZ VE SU GEÇİRMESE BİRDE