Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

iOS 6.1 Untethered Jailbreak (evad3rs) Hazır! [Pazar Günü Cihazlarımızda]

Arkadaşlar uzun süredir sizinle birlikte olamamanın verdiği kötü hisle sizlere çok güzel bir haber vermek için buradayım..

Uzun süredir iOS 6 bekleyişlerimizin artık sonuca ulaştığı noktadayız geçtiğimiz günlerde için kolları sıvayan ekibi @pimskeks @planetbeing @ @ isimlerinden oluşmakta. geçenlerde 4 farklı açık bulduklarını bu açıkların heba olmaması için ‘in tam sürümünün çıkmasını beklediklerini söylemişti.

Bu sabah yayınlanan iOS 6.1 Beta 5 (GM)’den sonra akşam üzeri iOS 6.1 tam sürüm güncellemesi geldiğinde bizlere @MuscleNerd güzel haberi verdi.

Hey, did everyone know the Super Bowl is this Sunday? What will you be doing? /cc @evad3rs http://evad3rs.com
Hey,’un bu Pazar olduğunu herkes biliyor mu? Siz ne yapacaksınız? /cc @evad3rs http://evad3rs.com

Pazar Günü evad3rs Jailbreak Tool indirilmeye hazır olacak ve cihazlarımızı şenlendirecek.iOS 6.1’e güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar korkuları olmadan güncellemelerini yapabilirler,Fakat pimpskeks’in dediği gibi lütfen telefonun ayarlar menüsünden olan güncellemeyi kullanmayın full restore yapın çünkü OTA(Ayar Menüsünden Güncelleme) normal restore’den farklı SHSH Bloobları verir ve Jailbreak yapmanızı engelleyebilir.Sim Lock’lu cihaz kullanıcıları ise her zaman yaptıkları gibi yazılım güncellemeden uzak durmalılar çünkü baseband kırılması gibi bir gelişme henüz ortada yok :)

Etiketler:
~ Google'da Ara
  • http://www.webtasarimankara.com Mustafa

    Beklemedeyim ama hala bi haber yok yoksa buda asılsız haberlerden brimi?