Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

İlk Apple Store Zorlu Center’da açılıyor(Hiçbir Yerde Görmediğiniz Resimler)

Apple Ceo’su Tim Cook 12 Şubat’da katıldığı Goldman Sachs konferansında bu yıl 30 yeni Apple Store açacaklarını,Bunlardan bir tanesinin İstanbulda olacağını belirtti.

Ortalıkda dolaşan ,Akasya AVM ve Taksim  Apple Store dedikodularından çıkan tek somut deliller Apple Store’un ’da açılacağı yönünde oldu. inşaatının Ağustos-Eylül gibi bitmesi bekleniyor.Apple ise işe alımlara çoktan başladı bile.Eğer Apple da kariyer yapmak istiyorsanız http://www.apple.com/jobs/tr/ bu bağlantı tam da size göre.

Zorlu Center şantiyesinde görevli olan kişi tarafından forumlara yüklenen görsellerde Alışveriş merkezine bahçe üzerinden yer altına doğru erişildiği görünmekte,bahçe ortasında açılmış olan deliğin Apple Store için açıldığı kişi tarafından belirtilmekte.Anlaşılan Apple Store’un 5. caddedeki tasarımına benzeyecek mağaza.

 

Fakat bir diğer detay ise mağazanın bodrum katı bulunduğundan Apple Store ‘a erişim buradan da sağlanabilecek 5. caddedeki tasarıma benzeyeceğini bizlere işaret edenler ise Apple Store için özel kullanılan camların bahçe ortasında açılan deliğin içinde bulunduğunu gösteren fotoğraf ve Tim Cook’un daha önce İstanbuldaki mağazanın tamamen farklı konseptte olacağını söylemesi.Daha fazla detay için beklemede kalın.Sağlıcakla.

 

 

Etiketler:
~ Google'da Ara
  • http://halenur.net Hale

    Keşke bir taneside Antalya’da olsaydı :)

  • http://kalbimiver.com kalbimiver

    resimler süpermiş paylaşım için teşekkürler