Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

FotoSwipe ile iPhone ve Android Arasında Fotoğraf Paylaşımı

iPhone ve Android cihazlar arasında ücretsiz olaran adlı uygulama ile artık görüntü kalitesi bozulmadan yapılabiliyor. Tabi ki sadece iPhone değil iOS kullanan tüm cihazlarda bu uygulama ile kolaylıkla fotoğraf aktarımı yapabilirsiniz. WhatsApp gibi uygulamalar varken niye bunu kullanalım gibi bir düşünce oluşabilir evet haklıda olabilirsiniz ama WhatsApp gibi uygulamaların içeriği karşı tarafa gönderirken çözünürlüğünü ve kalitesini bozduğuna hepimiz şahit olmuşuzdur. Resmin kalitesinin bozulması bazen hiç hoş bir durum olmuyor ve o sırada bu uygulama devreye giriyor. Kullanımıda oldukça eğlenceli ve ilginç geliyor.

FotoSwipe ile iPhone ve Anroid Arasında Fotoğraf Paylaşımı 1

Birazdan video’yu izlerseniz zaten göreceksiniz, iki telefonu yan yana koyup göndermek istediğiniz resmi tutup diğer telefona geçiş yaptırıyorsunuz ve resmi oldukça hızlı bir şekilde diğer telefona atmış oluyorsunuz. Bence oldukça ilginç ve değişik birşey, ilk duyduğumda ben şaşırmıştım diyebilirim.
Bu uygulama ile birden fazla telefonada fotoğraf aktarımı sağlayabiliyorsunuz. Fotoğraf aktarımı yapabilmeniz için telefonlarınızın internete bağlı olması ve konum servisinin açık olması gerekmektedir, bu özelliklerin açık olması size fotoğraf aktarımını mümkün kılıyor.

Dilerseniz kafanızdaki soru işaretlerini alttaki video ile çözelim.

Aşağıdaki linklerden FotoSwipe adlı uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirip hızlıca fotoğraf paylaşımına başlayabilirsiniz.
Avabile on App Store

Avabile on Google Play

>> FotoSwipe Uygulaması gerekli mi? Kullanılır mı? Gelin forumda tartışalım!

fotoswipe benzeri (1)
Etiketler:
~ Google'da Ara