Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

En yeni iPad oyunları ve uygulamaları

Geçtiğimiz günlerde yep yeni oyunları ve uygulamaları çıktı. Gerçekten sizinde seveceğiniz oyunlar ve uygulamalar var. Peki ne gibi uygulamalar ve oyunlar var?. Toplamda 4 adet oyun ve uygulama çıkarıldı bunlardan 2’si oyun, 2’si uygulama olarak kullanılıyor.
İşte en yeni o uygulamalar.

1-

Tamamiyle Türk sermayesi ile kurulan Appcus firmasının oyunu olan Tricky Puck bir Türk oyunu!. Tricky Puck, rakiplerine oranla farklı bir hokey oyunu deneyimini sunuyor. Oyunda Buz, çim, beton, parke, asfalt ve toprak olmak üzere 6 farklı oyun sahası bulunuyor.

Oyundan kareler:
     

Oyunu iPad’inize indirinin!

2-

NTV’nin yeni uygulaması Hava HD, tüm Türkiyenin hava durumunu detaylı bir şekilde sizlere sunuyor. NTV Hava HD ile tüm illerin hava durmlarına, rüzgar şiddetine, kar kalınlığına’da bakabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanı ise bir şehri seçtiğinizde size hava ile ilgili ayrıntı vermesi. Örneğin: Bugün hava durumuna göre astım riski yüksek, mangal için uyumsuz, spor için yetersiz bir hava gibi ayrılar veriyor.

Uygulamadan kareler:
     
Uygulamayı iPad’inize indirinin!

3-Sid Meier’s Pirates!

Bundan yıllar önce bilgisayarlar için piyasaya çıkan Sid Meier’s Pirates oyunu şimdide iOS’de. Eğlenceli yapısı harika grafikleri ile iPad için yayımlandı. Korsan oyunu olan Sid Meier’s Pirates, geminizi alıp denizlere açılacağınız, burada karşılaştığınız gemilerle savaşıp gerekirse yağmaliyağınız ve bunları yaparken görevleri yerine getireceğiniz bir oyun.

Oyundan kareler:
  

Oyunu iPad’inize indirinin!

4-!

Hello Cupcake! uygulaması aslında yemek tarifi uygulaması diyebiliriz. Eğlenceli, şekilli kekler hazırlamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. İçerisinde yüzlerce şekilli kek hazırlama tarifi bulunuyor. Örneğin bir ördek, civciv ya da penguen şeklinde kek yapabiliyorsunuz.

Oyundan kareler:
  

Uygulamayı iPad’inize satın alın!

yeni ipad uygulamaları (133), yeni ipad oyunları (78), en yeni ipad oyunları (50), en yeni ipad uygulamaları (44), en iyi yeni ipad uygulamaları (19), ipad 2 kaçak (17), ipad oyunları (13), ipad yeni oyunlar (13), bu uygulama bu iphone ile uyumsuz (12), ipad uygulamaları (11)
Etiketler:
~ Google'da Ara
  • http://www.berkcansu.com BerkCansu

    1 Ntv Hava Programı Tam Anlamı İle Berbat 15 günlük tahmin göstermekte fakat 15 gün boyunca yağmur yağıyor

  • Atilla Ersoy

    Ntv uygulamasının developer’ı olmadığımız için birşey diyemeyiz hocam şikayetinizi developerlara yapabilirsiniz.