Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

Elmacanavari.com Açıldı!

Elma Canavarı Açıldı

Elmacanavari.com Açıldı!

Günümüzün ilerleyen teknoloji dünyasında sektörün mükemmellerinden bir tanesi olan cihazlarına dair tüm detaylara ulaşabileceğiniz yepyeni sitemize hoş geldiniz.

Site içerisinde ulaşabileceğiniz tüm bilgiler kaynaklı olup Apple markası altındaki , , vb. cihazların işletim sistemi olan iOS için tüm detaylara sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkünüdür. iOS kullanıcılarının en sık aradığı ve yardıma ihtiyacı olan konularından bir tanesi de ’dir.Sitemiz üzerinden en doğru ve en güncel haberlerini Türkçe olarak takip edebilirsiniz. Sitemizde iOS cihazınızın kullanımını kolaylaştıran ’ lerin tanıtımlarına ulaşabileceğiniz gibi iOS uygulamalarının incelemelerine de ulaşabileceksiniz.Temellerini sadece iOS üzerine kurmayan sitemizden Tüm Apple ürünlerine dair güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

iOS Hakkında Tüm Detaylar

Dünya çapında gelişen teknolojiyle birlikte artık hayatımızın her noktasında teknolojiye ihtiyaç duyar hale geldik.

Dünden bugüne baktığımız zaman teknolojinin gelişmesiyle eş zamanlı olarak mobil cihazların gelişimleri de dikkatlerimize takılıyor. Artık internetin tüm cep telefonlarına girmesi ve kullanım bazında yaygınlaşması, insanlarımızın teknolojiyi ve interneti çok daha fazla kullanmasına sebep oldu. İşte bu tür gelişmelerin en büyük destekçilerinden bir tanesi de Apple oldu. Dünya markası haline gelen ve ürettiği cihazlarla dünya çapında nam salan bu markaya ait popüler cihazlar; iPhone, iPad ve iPod gibi ürünler hayatımızda çok daha fazla yer işgal etmeye başladı.Ve tabi bu durum bu hale geldiği an itibariyle kullanıcıların bu cihazlar için gerkeli detaylara ulaşabileceği Özgün ve Türkçe kaynak ihtiyaçları doğdu. İşte sizler için hazırladığımız o kaynaklardan bir tanesi de sitemiz http://www.elmacanavari.com . Sitemiz üzerinden iOS uygulamaları, iOS oyunları, Jailbreak ve daha farklı konularda detaylara ulaşmanız mümkündür. Her geçen gün gelişen içeriğiyle siz kullanıcılarımıza Apple ve iOS hakkında en geniş kaynak sunmayı amaçlıyoruz.

Etiketler:
~ Google'da Ara
 • Safa

  Hayırlı olsun, tema çok kaliteli olmuş…

  • http://www.okansaglam.com.tr Okan SAĞLAM

   Teşekkür ediyoruz, beğenmene sevindim.

 • http://www.kaankose.com Kaan Köse

  Hayırlı uğurlu olsun, umarım uzun ömürlü olur ihtiyacımız var bir canavara :)

  • http://www.okansaglam.com.tr Okan SAĞLAM

   Teşekkürler Kaan. :)

 • http://bazaarday.com/ alışveriş

  Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Ben wmaracı.com dan wpuzman. Saygı ve sevgilerimle. Başarılar dilerim

  • http://www.okansaglam.com.tr Okan SAĞLAM

   Teşekkür ederiz. :)