Elma Canavarı – Elma'yı ısıran Canavar

Angry Birds Transformers Çıktı

Bildiğiniz gibi Transformers yani ’nun yeni oyunu çıktı. App Store’da En İyi Oyunlarda 1.Olan bu oyunu biraz inceleyelim.

Angry Birds serisinden farkı neler diyecek olursak aslında mantığı aynı yeşil kafalı yaratıkları öldürüyorsunuz tabi bunu yaparken önünüze tahta veya buz çıkıyor onları kırıp yani ateş edip yenmek amacımız. Fakat burada farklı olan olay bunu belirli bir noktadan kuş fırlatarak değil Transformers karakteri ile ilerlerken ateş ederek yapıyoruz ve bu bizi oyunu sevmemize doğru biraz daha yaklaştırıyor. Şunu da söylemek isterim ki Transformers ile çok alakalı birşey bekleyenler varsa aslında pek alakalı değil Rovio’nun oyunu olduğu için veya adının  olduğu için Angry Birds ile ilgili bir oyun oyüzden oyun ile ilgili beklentilerinizi bu yönde değerlendirin derim.

screen520x924

Tabikide Rovio boş durmaz yani öyle angry birds gibi bir oyun yapmaz resimlerdede gördüğünüz gibi oyunumuzda değişik değişik eklentiler var yani sıradan bir Angry Birds olmadığı belli. Kısa kesecek olursam oyunu beğendiğim eğer bir puan verilmesi lazımsa onu siz vermelisiniz ama benim vereceğim puan 10 üzerinden 8.5 yani bu oyun oynanmaya değer. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı  ve Forum kısmımıza bakmayı unutmayın.

Screenshot+2014-09-25+15.09.36

Avabile on App Store

değişik değişik Angry Birds (3)
Etiketler:
~ Google'da Ara